طراحی لباس کار کارجامه - طرح جدید لباس کار
تولیدی لباس کار

تعداد بسیار زیادی از واحدهای صنفی و فروشگاه های لوازم ایمنی و لباس کار مدعی این هستند که بعنوان تولیدی لباس کار، تولید صفر تا صد انواع لباس فرم و لباس کار را به عهده دارند. تشخیص اینکه یک واحد صنفی، محصول شده در کارگاه تولیدی خود را ارائه می دهد و یا اینکه صرفاََ فروشندۀ آن است کار دشواری نیست، در ادامه دربارۀ این موضوع بحث خواهیم کرد.

فرایند خرید لباس کار معمولاََ به ۳ شکل زیر انجام میشود :

۱ . خرید لباس کار طبق انواع مدل لباس کار موجود در بازار که به صورت آماده به وفور در بازار یافت میشوند مانند مدل لباس کار ایرانخودرویی، لباس کار اورجینال، لباس کار ست ورک، لباس کار مهرشاد، لباس کار سیلوری و …

۲ . سفارش و دوخت لباس کار طبق مدلهای موجود در بازار امّا با ایجاد تغییراتی در رنگ و یا مدل

۳ . سفارش دوخت لباس کار طبق مدل درخواستی مشتری در مدلهایی غیر از مدلهای لباس کارهای موجود در بازار

روش سوم یعنی سفارش دوخت لباس کار بر اساس مدل درخواستی، تنها توسط تولیدکنندۀ لباس کار امکانپذیر است. هنگامی که در حال سفارش لباس به یک فروشندۀ لوازم ایمنی و لباس کار هستید اگر هنگام ایجاد تغییرات در مدل درخواستی، فروشنده بدون پرسش از شخص سوم و با تسلط کامل توان پاسخگویی به شما و اجرای مدل درخواسیتان را دارد، یعنی شما با یک تولیدکننده روبرو هستید و این فروشگاه دارای تولیدی لباس است.

تولیدی لباس کار برند کارجامه – فروشگاه سیف شو ( ایمنی زمانی فرد ) :

فروشگاه سیف شو با پشتوانۀ ایمنی زمانی فرد دارای تولیدی لباس کار است و محصولاتش را با برند کارجامه ارائه میدهد. تولید لباس کار سفارشی بر اساس مدل درخواستی مشتری و حتی طراحی آن بر اساس نوع کار و رنگ پرسنلی مورد استفاده در کارخانجات تخصص ماست. با افتخار آمادۀ ارائۀ مشاوره به شما مشتریان گرامی در زمینۀ تولید لباس کار سفارشی هستیم.