قوانین و شرایط بازگشت کالا

با وجود تدابیر مجموعه فروشگاه اینترنتی سیف شو در راستای رسیدن کالای مورد انتظار به دست مشتریان، اما همواره احتمال اینکه کالای ارسال شده، مغایر سفارش مشتریان و یا اینکه دارای نقص فنی باشد، وجود دارد. لذا جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان، امکان بازگرداندن کالا تحت شرایط ذیل فراهم خواهد بود.

بازگشت کالا در صورت وجود مغایرت از نظر ظاهری و یا مشخصات کالا

– در صورتی که مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد، کالا باید در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد و حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به سیف شو اطلاع داده شود.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری گردد.

– ملاک اصلی مغایرت، مشخصات فنی درج شده در سایت می باشد.لذا تفاوت های جزئی در ظاهر و به خصوص رنگ کالا که از دید کاربران ممکن است با آنچه در تصاویر موجود در سایت است، متفاوت به نظر بیاید را نمی توان مغایرت اعلام نمود.

بازگشت کالا در صورت وجود اشکال فنی

-در صورت وجود ایراد فنی، در لباس کار، لباس کار زمستانه  حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت کالا، به فروشگاه سیف شو اطلاع داده شود.

-این سرویس اشکال های فنی و ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر ایجاد شود را شامل نمی شود.

-برخی از کالاها نظیر کالاهای یکبارمصرف، کالاهایی که مصارف پزشکی و تنفسی دارند، شامل این سرویس نمی شود.

-کالاها بایستی در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود.

در صورت انصراف مشتری از خرید

– اگر سفارش ارسال نشد باشد، فورا تماس برقرار نموده و سفارش لغو شود.

– اگر کالا ارسال شده باشد، حداکثر تا ۲۴ ساعت انصراف خود را اطلاع دهد. که در این صورت کالا باید به همان شکل اولیه خود(پلمپ در صورت وجود) بازگردانده شود. در غیر اینصورت پذیرفته نخواهد شد.

 

نحوه ارسال کالا از سوی مشتریان

– قبل از هراقدامی با تیم پشتیبانی سایت تماس گرفته شود، و از ارسال کالا بدون هماهنگی خودداری گردد.

– کالای خریداری شده را داخل کارتن جداگانه ای قرار داده و از نوشتن و یا هرگونه آسیب به جعبه یا کارتن اصلی کالا جدا خودداری شود.

– توضیحات خود را پشت فاکتور ارسالی و یا کاغذ جداگانه یادداشت نمایید.

– مشتریان ساکن شهر تهران از طریق هماهنگی با فروشگاه سیف شو می توانند توسط پیک کالای خود را عودت دهند.

– مشتریان به غیر از شهر تهران بایستی از طریق پست پیشتاز کالای خود را ارسال نموده و قبض رسمی بابت هزینه پست پیشتاز را به همراه کالا ضمیمه نمایند.

– مشتریان گرامی، مرسوله خود را می توانند به آدرس؛ تهران- خیابان امام خمینی- بعد از میدان حسن آباد- پاساژ نهانی- طبقه همکف پلاک ۹ ارسال نمایند.
کد پستی: ۱۱۱۳۷۵۶۱۴۳

 

هزینه بازگشت کالا

  • اگر کالای ارسالی دارای مغایرت و یا مشکل فنی باشد و این امر به تایید کارشناسان فروشگاه برسد، هزینه های ارسال برعهده فروشگاه سیف شو خواهد بود.
  • در مواردی که مشتری از خرید خود منصرف گردد و یا مغایرت توسط کارشناسان مورد تایید قرار نگیرد، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
  • به منظور واریز هزینه به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست، بایستی به همراه کالا ارسال گردد.

 

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.