سفارش دوزی لباس کار
سفارش دوزی لباس کار 

سفارش دوزی لباس کار 

سفارش دوزی لباس کار ، اگر با دیدن نمونه لباس کار های ما در صفحه ی لباس کار و لباس کار زمستانه و لباس کار تبلیغاتی که زیر مجموعه ی لوازم ایمنی می باشد ، و یا با دیدن چکمه ی پلاستیکی و ایمنی  ، یا عینک ایمنی و جعبه کمک های اولیه نمونه ی مورد نظر خود را پیدا نکردید  می توانید سفارش مخصوص خود را ارسال کنید و اگر صرفا در مورد لباس کار محصول مد نظر خود را پیدا نکردید ، و یا طرح ، مدل ، و رنگ خاصی مد نظر دارید و میخواهید لباس کار خاص خود را برای برند و کارخانه ی خود داشته باشید ، ما با کمال میل اماده ی پاسخگویی به این نیاز ارزشمند شما هستم و سفارش دوزی لباس کار را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در بازار به شما ارائه خواهیم کرد .

 

سفارش دوزی لباس کار

در ویدئو زیر می توانید مراحل سفارش دوزی لباس کار را مشاهده بفرمایید .


 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن    ۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹  و    ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲  تماس گرفته و یا با قرار داد شماره تلفن خود از طریق فرم تعبیه شده در انتهای وب سایت ، منتظر تماس مشاوران ارشد ما در زمینه ی سفارش دوزی لباس کار خود باشید .

سفارش دوزی لباس کار

تولید و دوخت لباس کار

مجموعه ی بزرگ سیف شو سالهاست در زمینه ی طراحی ،سفارش دوزی لباس کار ،  دوخت لباس کار برای  صنایع و بزرگترین برندهای ایران فعالیت میکند ،  هدف این مجموعه تولید انواع لباس کار به سفارش مشتری ، تولید البسه ی اداری ، تشریفاتی با به روزترین تکنولوژی های روز و طرح های زیبا با استفاده از دانش و تخصص کادر مجرب و متخصص خود است .
هم اکنون ما در کنار شما هستیم تا لباس کار مخصوص خود را با سلیقه ی شما طراحی کرده و در اسرع وقت تحویل دهیم ، برخی از سفارش دوزی لباس کار که تا کنون انجام داده ایم :
لباس کار کارگری ، تولید لباس کار دو بندوه و یکسره ،  تولید لباس کار آشپزی و تولید لباس کار سر آشپز ، تولید لباس کار مهندسی ، تولید لباس کار زمستانی و تابستانی و تولید لباس فرم اداری .

آیا سفارش دوزی لباس کار گرانتر از خرید لباس کار است ؟

آیا دوخت لباس کار گرانتر از لباس کار است ؟

قبل از اینکه به این سوال جواب دهیم باید بدانیم که چه جنسی را به چه قیمتی میخریم ، در بسیاری از موارد دوختن لباس کار با جنس خوب به صرفه است ، چرا که اگر لباس کار جنس خوبی داشته باشد مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و به راحتی از بین نمی رود .
با مقایسه ی مبلغ خرید لباس کار و مبلغ دوخت لباس کار می توانید در تیراژ بالا این تفاوت را به وضوح لمس کنید .
همچنین در سفارش دوزی لباس کار شما می توانید طرح و رنگ خاص سازمان خود را انتخاب کنید و لباس خاص خود را تولید کنید که در مجموعه ی خودتان مورد استفاده قرار گیرد ،
اینکه یک مجموعه لباس کار خاص خود را داشته باشد ، مبین ارزش و احترام مجموعه به برندینگ سازمانی بوده ، دیسیپلین کاری مجموعه را بالاتر برده و به یکپارچه گی مجموعه کمک میکند . پوشیدن لباس کار متحد الشکل ، باعث ایجاد نظم و حس مشترک در بین پرسنل می گردد .
این مورد شاید قویترین دلیلی است که مجموعه ها لباس کار مخصوص خود را سفارش میدهند و از خدمات سفارش دوزی لباس کار ما بهره می برند .

در هنگام سفارش دوزی لباس کار به چه نکاتی باید توجه داشت .

ویژگیهای دوخت لباس کار خوب .

طرح و رنگ سفارش دوزی لباس کار

اولین نکته ای که باید در انتخاب نوع چارچه در سفارش دوزی لباس کار مورد توجه قرار بگیرد رنگ و طرح پارچه است . در هنگام انتخاب رنگ و طرح باید به رنگ سازمانی ، سازمان مطبوع توجه کرد ، این رنگ باید، همان رنگ سازمانی باشد یا از  آن الهام گرفته شود ، توجه داشتن به محیط کاری و فصل هم اهمیت بالایی دارد ، بهتر است لباس کار برای محیط بیرون در فصل تابستان رنگ روشن داشته و در فصول سرد سال رنگ تیره داشته باشد .

جنس پارچه در سفارش دوزی لباس کار

انتخاب پارچه ی با کیفیت ، شرط اول ما برای دوخت یک لباس کار مناسب است ، این نکته شاید ارتباط مستقیم با سفارش دوزی لباس کار و نکات خیاطی نداشته باشد اما مستقیما بر کیفیت لباس تاثیر میگذارد .  در هنگام انتخاب پارچه ی برای دوخت لباس کار ، باید به چند نکته توجه کنید ، چرا که کارگران هر روزه از لباس کار استفاده خواهند کرد و باید استاندارهایی در آن لحاظ گردد .
شرایط محیطی محل کار ، اینکه محیط کار داخلی یا بیرونی است

  • شرایط کار و ابزاری که کارگر با ان کار میکند
  • موادی که کارگر با ان کار در ارتباط است
  • وجود آلاینده های محیطی و بخارات سمی
  • درصد مقدار الودگی لباس بر اثر مجاورت با مواد
  • فصلی که لباس کار برای آن تهیه میگردد .

سایز در سفارش دوزی لباس کار

در هنگام سفارش دوزی لباس کار سایز نیز حائز اهمیت است  ، می توانید بر اساس جداول استاندارد لباس ، سایز های مد نظر خود را سفارش دهید ، لباس کار نباید زیاد تنگ یا گشاد باشد ، سایز متناسب لباس کار باعث بهتر دیده شدن و شیک بودن کارگران میگردد .

جدول سایز بندی آقایان برای سفارش دوزی لباس کار

گروه سایزاندازه لاغر و نرمالاندازه درشت و سایز بزرگ
نصف دور کمر۴۰۴۲۴۴۴۶۴۸۵۰۵۲۵۴
کمرروی استخوان برجسته دو طرف کمر مبنای اندازه گیری قرار دهید
نصف دور باسن۴۶۴۸۵۰۵۲۵۴۵۶۵۸۶۰
باسنبرجسته ترن قسمت باسن را ملاک قرار داده و اندازه گیری نمائید
نصف دور سینه۴۴۴۶۴۸۵۰۵۲۵۴۵۶۵۸
سینهچهار سانتیمتر پائینتر از زیر بغل از روی سینه اندازه گیری نمائید
سایز شلوار۳۸۴۰۴۲۴۴۴۶۴۸۵۰۵۲
سایز بالا تنهXSSMLXL۲XL۳XL۴XL
سایز کت۴۴۴۶۴۸۵۰۵۲۵۴۵۶۵۸
قد۱۷۵-۱۸۵۱۸۰-۱۹۰
  •  در سفارش دوزی لباس کار اندازه ی دور سینه، متر از برآمده ترین قسمت سینه گرفته می شود.
  • برای اندازه گیری دور کمر در سفارش دوزی لباس کار ، گود ترین قسمت کمر در نظر گرفته شود.
  • برای اندازه گیری دور باسن در سفارش دوزی لباس کار ، متر از برآمده ترین قسمت باسن گرفته شود.
  • اندازه گیری قد داخل پا، از داخلی ترین قسمت فاق تا روی زمین اندازه گیری شود.

تولیدی لباس کار

تولیدی لباس کار سیف ، بزرگترین تولیدی لباس کار تهران بوده و با دارا بودن بزرگترین خط تولید غیر متمرکز در تهران می تواند بالاترین کیفیت را در تیراژ های بالا در کمترین زمان ممکن ارائه دهد . آدرس تولیدی لباس کار و سفارش دوزی لباس کار : تهران خیابان امام خمینی بعد از میدان حسن آباد سمت چپ پاساژ نهانی طبقه همکف واحد ۹ فروشگاه ایمنی زمانی فرد و شماره تلفن های تماس :  ۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹  و    ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲  می باشد .

تولیدی لباس کار سیف شو در خدمت شماست .

ما به عنوان تامین کننده لباس کار این اطمینان را به شما می دهیم که اولین خرید شما از ما ، آغاز همکاری های چند ساله خواهد بود ، چرا که کیفیت ، رفتار مناسب با مشتری ، تحویل سر موعد و تنوع در موجودی کالا از خصیصه های سیف شو میباشد .

workwear