سفارش دوزی لباس کار
سفارش دوزی لباس کار 

سفارش دوزی لباس کار 

سفارش دوزی لباس کار ، اگر با دیدن نمونه لباس کار های ما در صفحه ی لباس کار و لباس کار زمستانه و لباس کار تبلیغاتی که زیر مجموعه ی لوازم ایمنی می باشد ، و یا با دیدن چکمه ی پلاستیکی و ایمنی  ، یا عینک ایمنی و جعبه کمک های اولیه نمونه ی مورد نظر خود را پیدا نکردید  می توانید سفارش مخصوص خود را ارسال کنید و اگر صرفا در مورد لباس کار محصول مد نظر خود را پیدا نکردید ، و یا طرح ، مدل ، و رنگ خاصی مد نظر دارید و میخواهید لباس کار خاص خود را برای برند و کارخانه ی خود داشته باشید ، ما با کمال میل اماده ی پاسخگویی به این نیاز ارزشمند شما هستم و سفارش دوزی لباس کار را در اسرع وقت با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در بازار به شما ارائه خواهیم کرد .

 

سفارش دوزی لباس کار

در ویدئو زیر می توانید مراحل سفارش دوزی لباس کار را مشاهده بفرمایید .


 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن    ۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹  و    ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲  تماس گرفته و یا با قرار داد شماره تلفن خود از طریق فرم تعبیه شده در انتهای وب سایت ، منتظر تماس مشاوران ارشد ما در زمینه ی سفارش دوزی لباس کار خود باشید .

سفارش دوزی لباس کار

تولید و دوخت لباس کار

مجموعه ی بزرگ سیف شو سالهاست در زمینه ی طراحی ،سفارش دوزی لباس کار ،  دوخت لباس کار برای  صنایع و بزرگترین برندهای ایران فعالیت میکند ،  هدف این مجموعه تولید انواع لباس کار به سفارش مشتری ، تولید البسه ی اداری ، تشریفاتی با به روزترین تکنولوژی های روز و طرح های زیبا با استفاده از دانش و تخصص کادر مجرب و متخصص خود است .
هم اکنون ما در کنار شما هستیم تا لباس کار مخصوص خود را با سلیقه ی شما طراحی کرده و در اسرع وقت تحویل دهیم ، برخی از سفارش دوزی لباس کار که تا کنون انجام داده ایم :
لباس کار کارگری ، تولید لباس کار دو بندوه و یکسره ،  تولید لباس کار آشپزی و تولید لباس کار سر آشپز ، تولید لباس کار مهندسی ، تولید لباس کار زمستانی و تابستانی و تولید لباس فرم اداری .

آیا سفارش دوزی لباس کار گرانتر از خرید لباس کار است ؟

آیا دوخت لباس کار گرانتر از لباس کار است ؟

قبل از اینکه به این سوال جواب دهیم باید بدانیم که چه جنسی را به چه قیمتی میخریم ، در بسیاری از موارد دوختن لباس کار با جنس خوب به صرفه است ، چرا که اگر لباس کار جنس خوبی داشته باشد مدت زمان زیادی مورد استفاده قرار میگیرد و به راحتی از بین نمی رود .
با مقایسه ی مبلغ خرید لباس کار و مبلغ دوخت لباس کار می توانید در تیراژ بالا این تفاوت را به وضوح لمس کنید .
همچنین در سفارش دوزی لباس کار شما می توانید طرح و رنگ خاص سازمان خود را انتخاب کنید و لباس خاص خود را تولید کنید که در مجموعه ی خودتان مورد استفاده قرار گیرد ،
اینکه یک مجموعه لباس کار خاص خود را داشته باشد ، مبین ارزش و احترام مجموعه به برندینگ سازمانی بوده ، دیسیپلین کاری مجموعه را بالاتر برده و به یکپارچه گی مجموعه کمک میکند . پوشیدن لباس کار متحد الشکل ، باعث ایجاد نظم و حس مشترک در بین پرسنل می گردد .
این مورد شاید قویترین دلیلی است که مجموعه ها لباس کار مخصوص خود را سفارش میدهند و از خدمات سفارش دوزی لباس کار ما بهره می برند .

در هنگام سفارش دوزی لباس کار به چه نکاتی باید توجه داشت .

ویژگیهای دوخت لباس کار خوب .

طرح و رنگ سفارش دوزی لباس کار

اولین نکته ای که باید در انتخاب نوع چارچه در سفارش دوزی لباس کار مورد توجه قرار بگیرد رنگ و طرح پارچه است . در هنگام انتخاب رنگ و طرح باید به رنگ سازمانی ، سازمان مطبوع توجه کرد ، این رنگ باید، همان رنگ سازمانی باشد یا از  آن الهام گرفته شود ، توجه داشتن به محیط کاری و فصل هم اهمیت بالایی دارد ، بهتر است لباس کار برای محیط بیرون در فصل تابستان رنگ روشن داشته و در فصول سرد سال رنگ تیره داشته باشد .

جنس پارچه در سفارش دوزی لباس کار

انتخاب پارچه ی با کیفیت ، شرط اول ما برای دوخت یک لباس کار مناسب است ، این نکته شاید ارتباط مستقیم با سفارش دوزی لباس کار و نکات خیاطی نداشته باشد اما مستقیما بر کیفیت لباس تاثیر میگذارد .  در هنگام انتخاب پارچه ی برای دوخت لباس کار ، باید به چند نکته توجه کنید ، چرا که کارگران هر روزه از لباس کار استفاده خواهند کرد و باید استاندارهایی در آن لحاظ گردد .
شرایط محیطی محل کار ، اینکه محیط کار داخلی یا بیرونی است

  • شرایط کار و ابزاری که کارگر با ان کار میکند
  • موادی که کارگر با ان کار در ارتباط است
  • وجود آلاینده های محیطی و بخارات سمی
  • درصد مقدار الودگی لباس بر اثر مجاورت با مواد
  • فصلی که لباس کار برای آن تهیه میگردد .

سایز در سفارش دوزی لباس کار

در هنگام سفارش دوزی لباس کار سایز نیز حائز اهمیت است  ، می توانید بر اساس جداول استاندارد لباس ، سایز های مد نظر خود را سفارش دهید ، لباس کار نباید زیاد تنگ یا گشاد باشد ، سایز متناسب لباس کار باعث بهتر دیده شدن و شیک بودن کارگران میگردد .

جدول سایز بندی آقایان برای سفارش دوزی لباس کار

گروه سایز اندازه لاغر و نرمال اندازه درشت و سایز بزرگ
نصف دور کمر ۴۰ ۴۲ ۴۴ ۴۶ ۴۸ ۵۰ ۵۲ ۵۴
کمر روی استخوان برجسته دو طرف کمر مبنای اندازه گیری قرار دهید
نصف دور باسن ۴۶ ۴۸ ۵۰ ۵۲ ۵۴ ۵۶ ۵۸ ۶۰
باسن برجسته ترن قسمت باسن را ملاک قرار داده و اندازه گیری نمائید
نصف دور سینه ۴۴ ۴۶ ۴۸ ۵۰ ۵۲ ۵۴ ۵۶ ۵۸
سینه چهار سانتیمتر پائینتر از زیر بغل از روی سینه اندازه گیری نمائید
سایز شلوار ۳۸ ۴۰ ۴۲ ۴۴ ۴۶ ۴۸ ۵۰ ۵۲
سایز بالا تنه XS S M L XL ۲XL ۳XL ۴XL
سایز کت ۴۴ ۴۶ ۴۸ ۵۰ ۵۲ ۵۴ ۵۶ ۵۸
قد ۱۷۵-۱۸۵ ۱۸۰-۱۹۰
  •  در سفارش دوزی لباس کار اندازه ی دور سینه، متر از برآمده ترین قسمت سینه گرفته می شود.
  • برای اندازه گیری دور کمر در سفارش دوزی لباس کار ، گود ترین قسمت کمر در نظر گرفته شود.
  • برای اندازه گیری دور باسن در سفارش دوزی لباس کار ، متر از برآمده ترین قسمت باسن گرفته شود.
  • اندازه گیری قد داخل پا، از داخلی ترین قسمت فاق تا روی زمین اندازه گیری شود.

تولیدی لباس کار

تولیدی لباس کار سیف ، بزرگترین تولیدی لباس کار تهران بوده و با دارا بودن بزرگترین خط تولید غیر متمرکز در تهران می تواند بالاترین کیفیت را در تیراژ های بالا در کمترین زمان ممکن ارائه دهد . آدرس تولیدی لباس کار و سفارش دوزی لباس کار : تهران خیابان امام خمینی بعد از میدان حسن آباد سمت چپ پاساژ نهانی طبقه همکف واحد ۹ فروشگاه ایمنی زمانی فرد و شماره تلفن های تماس :  ۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹  و    ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲  می باشد .

تولیدی لباس کار سیف شو در خدمت شماست .

ما به عنوان تامین کننده لباس کار این اطمینان را به شما می دهیم که اولین خرید شما از ما ، آغاز همکاری های چند ساله خواهد بود ، چرا که کیفیت ، رفتار مناسب با مشتری ، تحویل سر موعد و تنوع در موجودی کالا از خصیصه های سیف شو میباشد .

workwear