دستکش-ضد-اسید-ماهان
انواع دستکش های ضد اسید

در برخی از کارها ، استفاده از دستکش ایمنی شکل تخصصی گرفته و درصد آسیب پذیری دست آنقدر بالاست که بدون استفاده از دستکش کار مخصوص ، امکان انجام کار وجود ندارد. از جمله اینکارها ، کار با مواد شیمیایی و علی الخصوص اسیدها می باشد که در هنگام کار با آنها حتماََ باید از انواع دستکش های ضد اسید استفاده کرد .

جنس دستکش های ضد اسید

معمولاََ دستکش های ضد اسید از جنس پی وی سی مقاوم به مواد شیمیایی و اسید ها ساخته می شوند و درون آنها از یک لایه آستر پنبه ای و یا کتان پوشیده شده تا از تعریق و یا حساسیت پوستی جلوگیری نماید . دستکش ضد اسید علاوه بر کاربرد مهمی که در کار با اسید و مواد شیمیایی در کارگاههای مختلف مثل باتری سازی ها ، یا اسید شویی و حتی آزمایشگاه دارد به علت دوام بالا، دارای کاربردهای عمومی نیز می باشند مثلاََ در کشتارگاهها ، دامداریها و یا در جابجایی اجسام مورد استفاده قرار می گیرند.

تماس با مشاوران ما

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲

دستکش ضد اسید ماهان
دستکش ضد اسید ماهان

در بعضی از انواع دستکش ضد اسید قسمت بالای مچ و کف دستکش به صورت زبر واصطلاحاََ سنباده ای تولید شده است علت این کار بالا بردن قدرت دستکش در چنگش و گرفتن اجسام ، مخصوصاََ در اجسام سُر و لیز و مرطوب است .

دستکش ضد اسید از نظر اندازه در دو نوع کوتاه و بلند تولید می شوند که با توجه به نوع کاری که باید با دستکش ضد اسید انجام شود می توان آنرا انتخاب کرد .

جهت خرید اینترنتی دستکش ضد اسید می توانید بر روی اینجا کلیک کنید تا با انواع دستکش ضد اسید همراه با مشخصات کامل آشنا شده و خرید آسان و مطمئنی را تجربه کنید .

دستکش ضد اسیدپوشا کف سنباده ای
دستکش ضد اسید پوشا کف سنباده ای

* فروشگاه ایمنی زمانی فرد وفروشگاه اینترنتی سیف شو*

* محصولات و تجهیزات ایمنی با کیفیت را از فروشگاه ایمنی زمانی فرد واقع در تهران میدان حسن آباد و همچنین در فروشگاه اینترنتی سیف شو می توانید تهیه کنید . فروشگاه ایمنی زمانی فرد با بیش از دو دهه تجربه در زمینه لباس کار و تجهیزات ایمنی در حال فعالیت است .

در صورت خرید عمده ، ما پیشنهادهای شگفت انگیزی برای شما داریم

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲