الگوی لباس کار
الگوی لباس کار

در این بلاگ قصد داریم در ارتباط با الگوی لباس کار صحبت کنیم. در کشور ما متأسفانه آنطور که باید و شاید به الگوی لباس اهمیت داده نمیشود. در رابطه با لباس کار و لباسهای آشپزی و رستورانی نیز این موضوع صدق میکند. برند کارجامه به منظور ایجاد تحول در صنعت پوشاک کار و لباسهای رستورانی و با هدف معرفی خود به عنوان یک برند بین المللی فعالیت خود را آغاز نموده است. از این رو در طراحی و تولید لباس کار و لباس رستورانی، توجه ویژه ای به الگوی دوخت معطوف کرده است.

الگوی دوخت و قوارۀ لباس کار کارجامه :

در طراحی الگو و قوارۀ انواع کاپشن شلوار کارگری، لباس کار مهندسی کارجامه و لباسهای رستورانی به راحتی لباس توجه ویژه ای شده است. یک لباس کار استاندارد، لباسی است که علاوه بر استفاده از پارچۀ درجه یک و دوخت با کیفیت یک لباس کار راحت باشد. البته باید دقت داشت راحتی لباس کار به معنای گشاد بودن آن در تن نیست. ویژگی اصلی محصولات کارجامه نیز در همین مورد نمود پیدا میکند. لباس کار و لباس رستورانی کارجامه علاوه بر اینکه راحتند، به معنای واقعی لباس کارهایی شیک میباشند.

قوارۀ لباس کار – دوام دوخت :

قوارۀ لباس کار علاوه بر ظاهر و راحتی در دوام دوخت نیز تأثیر دارد. فاق کوتاه و غیر استاندارد شلوار کار سبب میشود تا در فشار وارده هنگام نشست و برخواست خشتک دچار پارگی شود. البته فاق بلندتر از اندازۀ استاندارد نیز میتواند سبب کاهش دوام دوخت شود.

قوارۀ لباس کار و لباس رستورانی موجود در فروشگاه سیف شو :

محصولات موجود در فروشگاه سیف شو به دو دسته تقسیم میشوند :

۱ . لباس کار و لباس رستورانی برند کارجامه مانند لباس کار مدل مترویی، روپوش سرآشپزی سیف شو و …

۲ . لباس کار و روپوشهای آشپزی با سایر برندهای موجود در بازار مانند لباس کار لیون، روپوش آشپزی مدل سهراب و …

در رابطه با الگوی دوخت انواع محصولات کارجامه در همین بلاگ توضیحاتی به حضورتان ارائه شد. در رابطه با سایر برندها که تولید فروشگاه سیف شو و برند کارجامه نیستند طی تماس با کارشناسان فروش میتوانید اطلاعات لازم در مورد لباس مورد نظرتان را دریافت کنید.

سفارش دوخت لباس کار – فروشگاه سیف شو :

ممکن است شما مشتری محترم درخواست دوخت لباس کار بر اساس مدل و الگوی درخواستی خودتان را داشته باشید، در این موارد سیف شو این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با ارائۀ مدل مورد نظرتان به فروشگاه، سفارش خود را ثبت نموده و لباس مورد نظر را مطابق با نمونۀ مورد تأییدتان در کوتاهترین زمان ممکن با کیفیت دوخت بالا دریافت نمایید.