خرید لباس کار تبلیغاتی
خرید لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

ضرورت خرید لباس کار تبلیغاتی

خرید لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال ⭐ ارسال رایگان + با خرید لباس کار تبلیغاتی ارزان هدایای ویژه ای از ما دریافت کنید لباس کار تبلیغاتی مجموعه ای انواع لباس کار است ، اصولا شرکتهای بزرگ صنعتی ، کارخانجات تولیدی و برندهای معتبر برای جلب توجه بیشتر عامه ی مردم و گسترش دادن کسب و کار خود از لباس کار تبلیغاتی بهره میبرند ، این دست از لباس کار ها را حتما بر تن کارگران و ماموران پست دیده اید . لباس کار تبلیغاتی برای کسب و کار های مختلف و تبلیغ و دیده شدن برندهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد ، همچنین می توان از لباس کار معمولی که پشت و جلوی آن منقش به آرم و لوگوی چاپ شده ، یا گلدوزی شده نیز برای این منظور استفاده برد . لباس کار تبلیغاتی  می تواند از بسیاری جهات برای کسب و کار شما مفید باشد. این روش یکی از روشهای تبلیغاتی موثر و تاثیر گذار و مستقیم است، حرفه ای بودن را در واحد تولیدی یا شرکت شما به نمایش گذاشته ، و یک راه بسیار موثر و مقرون به صرفه برای معرفی کسب و کار شما به مشتریان بالقوه ی آینده می باشد .

تاثیرات لباس کار تبلیغاتی بر کسب و کار

  1. افزایش تصویر مثبت و حس امنیت به مشتری ها

دیده شدن برندتان در انظار می تواند تصویر مثبتی از شما و برندتان در ذهن بیننده القا کند ، این امر برای حفظ مشتری های قبلی و یافتن بازارهای جدید حیاتی است . همچنین استفاده از لباس کار با دارا بودن آرم و لوگو در داخل شرکت نیز حس مثبتی به مشتریان القا میکند همچنین این کار باعث میشود تاثیر مثبت بر روی برندینگ داشته باشید و کارمندان شما باهوش به نظر برسند و به نوبه ی خود تاثیر مثبتی بر روی مشتری داشته باشند .

  1. تبلیغاتی مستقیم و چهره به چهره

لباس کار تبلیغاتی به دلیل اینکه به صورت روزانه مورد استفاده قرار میگیرد ، یک راه مقرون به صرفه برای تبلیغات است. همه افرادی که لباس کار تبلیغاتی  شما را می بینند ، نام و لوگوی شرکت شما را خواهند دید و افراد زیادی متوجه آن خواهند شد ، همین توجه و حس سوال برانگیر که این لباس برای چه محصولاتی است خود اولین بارقه های تبلیغات صحیح شماست . با پوشیده شدن و دیده شدن آن و  برند شدن لباس کار شما، شرکت شما به طور مداوم و برای مخاطبان هدف به صورت گسترده تبلیغ می شود. حتی ممکن است ارزش داشته باشد که یک وب سایت یا شماره تلفن شرکت را به طرح یا لوگوی و شعار تبلیغاتی خود اضافه کنید ، این کار باعث میشود مردم با شما تعامل داشته باشند.البته یکی از دلایل مهمی و مقرون به صرفه تبلیغ توسط لباس کار تبلیغاتی ، دوام بسیار بیشتر انتشار تبلیغات شما نسبت به سایر روش های تبلیغاتی است ،  و توسط افراد بسیار بیشتری دیده شده  و باعث می شود که توجه مشتریان بالقوه به شما جلب شود .

انتشار حس خوب ارزشمندی

ارائه لباس کار تبلیغاتی به دیگران ، باعث ایجاد حس تعلق و ارزشمندی افراد نسبت به شرکت شما در انها می شود ، شما به آنها این پیام را میدهید که توسط شما به رسمیت شناخته شده و دارای ارزش بالایی در نزد شما هستند ، این حس قدردانی را برای آنها فراهم آورده و این فرصت را به آنها میدهد که نشان دهند بخشی از چرخه کسب و کار شما هستند .

شناخت برند.

یونیفرم های مارک دار می توانند برای شرکت شما مفید باشند زیرا مشتریان بلافاصله برند را تشخیص می دهند. حتی اگر آنها یک مشتری جدید هستند و قبلاً هرگز با شرکت آشنا نبوده اند ، چاپ لوگوی شما روی لباس کار به مشتریان اطمینان خاطر می دهد که شما یک برند قابل اعتماد هستید و محصولات شما چیست  و چه می کنید. باید توجه داشته باشید که برند شدن و شناخته شدن برند برای یک کسب و کار امری صد در صد  ضروری است و بدون آن، موفقیت در دراز مدت برای شما دشوار است .

تبلیغات با استفاده از لباس کار حرفه ای بودن را ترویج می کند

چاپ آرم یا نام شرکت روی لباس کار ، حرفه ای تر به نظر می رسد و نشان می دهد که شرکت موفق بوده که تأثیر مثبتی بر مشتریان بالقوه خواهد داشت. همه کسب و کارها می خواهند حرفه ای به نظر برسند و لباس تبلیغاتی این کار را برای شما در مدت زمان مدیدی به صورت مداوم انجام خواهد داد .

مقرون به صرفه و در عین حال کاربردی است.

اکثر شرکتهای تولیدی نیازمند تبلیغات و شناخته شدن هستند و دنبال فرصت های مناسب برای تبلیغات می باشند که ارزش و بازدهی خوبی داشته باشد ، برندسازی با استفاده از این نوع تبلیغات راهی است که میتوانید با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت کنید ، این یک روش عملی برای تبلیغات است که کارکنان در جامعه هر روز لباس کار خود را می پوشند و فرصت های تبلیغاتی بی شماری را برای شرکت شما فراهم می کنند . لباس کار زمستانه 

همه چیز را می توان تبلیغ کرد!

هر چیزی که به دنبال آن هستید، ما می توانیم به راحتی  برای شما فراهم کنیم! همه چیز را می توان مارک کرد – از شلوار ، پیراهن ،  لباس کار گرفته تا کلاه ایمنی و لباس های محافظ و لباس های مخصوص رستوران و آشپزی ،  نام شرکت یا حتی شعار شرکت شما را می توان بر روی لباس قرار داد. لباس‌ های کار را می‌توان گلدوزی، چاپ روی صفحه یا مهر و موم حرارتی کرد، بنابراین هر ظاهری که می‌ خواهید با لباس کار تبلیغاتی خود داشته باشید، می‌توانیم آن‌ها را مطابق با نیازهای شما شخصی‌سازی کنیم. شما با خرید و سفارش لباس کار تبلیغاتی مناسب فقط یک تماس فاصله دارید ، تماس بگیرید و از پیشنهادات ما شگفت زده شود . شماره تلفن های شرکت :

لباس کار تبلیغاتی رایگان

اصولا لباس کار تبلیغاتی برای اینکه بین مردم پخش شود ، به صورت رایگان یا به صورت اشانتیون بر روی خرید های عمده به خریداران هدیه داده میشود ، این امر در بین تعمیرکاران خودرو و تولید کنندگان قطعات ماشین بسیار رایج بوده و اگر توجه کنید اکثر تعمیرکاران لباس کار های تبلیغاتی بر تن دارند که به صورت هدیه دریافت کرده اند . لباس کار تبلیغاتی باید دارای چه ویژگی هایی باشد ؟ شاید برای شما هم این سوال پیش آید که چه لباسی را می توان به عنوان یک محصول تبلیغاتی مورد استفاده قرار داد ، اصولا هر لباس کاری که بر روی آن لوگو و برند شما وجود داشته باشد را می توان یک لباس تبلیغاتی دانست ، اما اصولا شرکتها برای لباس کارکنان خود و لباس هایی که قرار است به صورت تبلیغاتی و رایگان پخش کنند تفاوتهایی قائل میشوند که در اکثر موارد بسیار ریز بوده و شاید شما این نکات را نادیده بگیرید .

لباس کار تبلیغاتی ارزان

اگر دنبال خرید لباس کار تبلیغاتی ارزان هستید ، این صفحه بهترین جایی است که در اینترنتی امکان دارد در آن حضور داشته باشید ، ما با دارا بودن رزومه ای بالغ بر سه دهه فعالیت مستمر و همکاری با برندهای معتبر داخلی و خارجی این نوید را به شما میدهیم که لباس کار تبلیغاتی ارزان تر از هر جایی را به شما ارائه دهیم ، در عین حال این با حفظ کیفیت و زیبایی . برای دیدن انواع مختلف لباس هایی که می توان به صورت تبلیغاتی نیز مورد استفاده قرار بگیرد می توانید محصولات متنوع ما را مورد نقد و بررسی قرار دهید .

لباس کار تبلیغاتی قیمت

قیمت در لباس کار تبلیغاتی یکی از دغدغه های عمده ی سفارش دهنده گان و خریداران این نوع از لباس کار هاست ، شما با خرید عمده لباس کار می توانید قیمت لباس کار را به نحو خیلی موثری کاهش دهید ، ما با استفاده از تیم تولید و طراحان برتر برای برندهای مختلف لباس های شیک تبلیغاتی را تهیه و تولید کرده ایم ، این لباس کار ها در تیراژ بالا با قیمتی باورنکردنی برای شما تمام میشود ، یعنی هر چقدر حجم سفارش عمده باشد ، قیمت تمام شده لباس کار کاهش می یابد ، البته ما با سابقه طراحی و تولید بیش از صد مدل لباس کار تبلیغاتی در مدت زمان کوتاه ، می توانیم بهترین مشاوره را برای شما به صورت رایگان ارائه دهیم ، بهتر است قبل از اینکه تصمیم بگیرید و در زمینه قیمت لباس کار تبلیغاتی مردد شوید ، با مشاوران ارشد ما در این خصوص تماس داشته باشید ، مطمئن باشید ما انتهای جستجو های شما هستیم .

لباس کار تبلیغاتی تبریز

آیا امکان ارائه لباس کار تبلیغاتی در شهر های مختلف نیز وجود دارد ؟ بله ما برای شهر های مختلف این خدمات را انجام داده و ایم و برای نمونه چند نمونه ی موفق برای واحد های تولیدی بزرگ در تبریز ، لباس کار تبلیغاتی تبریز ، لباس کار تبلیغاتی مشهد ، لباس کار تبلیغاتی اصفهان ارائه داده ایم .

چاپ لباس کار تبلیغاتی

چاپ لباس کار تبلیغاتی یا گلدوزی لباس کار تبلیغاتی ، کدام کار درستی است ؟ ما در فروشگاه اینترنتی لباس کار سیف شو با دارا بودن چند واحد تولیدی به صورت گسترده اقدام به چاپ آرم و لوگو و همچنین گلدوزی لباس کار برای اهداف تبلیغاتی کرده ایم ، دیدن نمونه کارهای گذشته می تواند راهگشای شما در انتخاب بین چاپ و گلدوزی باشد ، همچنین در این بین جنس لباس کار بسیار تاثیر گذار میباشد .

خرید لباس کار تبلیغاتی

خرید لباس کار تبلیغاتی اوریجینال سرمه ای 

مشخصات کلی

جنس پارچه فلامنت ویسکوز اصفهان
وزن
نحوه بسته شدن زیپ دار
کاربرد باغبانی , تراشکاری , کارگاه
امکان چاپ و گلدوزی بر روی ناحیه ی جلو و پشت لباس کار ممکن است
امکان سفارش دوزی امگان سفارش دوزی به صورت عمده دارد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی یکسره بوفالو سرمه ای

مشخصات کلی

جنس  فلامنت ویسکوز درجه یک
وزن
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد تراشکاری ، کارگاه ، کارگران بخش تعمیر و نگهداری
سایر ویژگی ها دوخت با کیفیت ، دوام مناسب ، راحتی زیاد
امکان سفارش دوزی سفارش دوزی به صورت عمده و تغییرات مختلف

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی کلاسیک طوسی ، استخوانی

مشخصات کلی

جنس فلامنت ویسکوز درجه یک
وزن
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد کارگاه ، مدیریت ، تراشکاری ، مهندسی
شامل شلوار و کاپشن (با قابلیت فروش به صورت جداگانه)
امکان سفارش دوزی بله ، در هر طرح و رنگ

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی بوفالو طوسی

جنس فلامنت ویسکوز درجه یک
وزن
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد کارگاه ، تراشکاری ، مهندسی ، تعمیر و نگهداری

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی دو بنده جین 

جنس جین
وزن
نحوه بسته شدن دو بنده
کاربرد ساختمان سازی، کارواش، کشاورزی، دامداری، صنایع، کارخانجات و…

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی طوسی ، نارنجی

مشخصات کلی

جنس ۷۰ درصد پلی استر و ۳۰ درصد پنبه
وزن ۱۲۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی مترو مشکی ، زرد

جنس  فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد
برند کارجامه
سفارش دوزی امکان دوخت سفارشی در رنگهای مختلف و تغییر در مدل وجود دارد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی کارجامه مدل دکمه فلزی

مشخصات کلی

جنس  فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ و دکمه
کاربرد
برند کارجامه
سفارش دوزی امکان دوخت سفارشی در رنگهای مختلف و تغییر در مدل وجود دارد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید 44 مدل بهترین لباس کار تبلیغاتی با تخفیف ویژه سال

خرید لباس کار تبلیغاتی کلاسیک سرمه ای قرمز

جنس فلامنت ویسکوز درجه ۱
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد ساختمان سازی، حفر تونل، معادن، کشاورزی، دامداری، صنایع، کارخانجات، شهرداری و…

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

خرید لباس کار تبلیغاتی مترو سرمه ای ، طوسی

مشخصات کلی

جنس پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد صنایع پتروشیمی ، تعمیر نگهداری ، کارگاهی و تراشکای و …

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

خرید لباس کار تبلیغاتی کلاسیک B

مشخصات کلی

جنس پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

خرید لباس کار تبلیغاتی آف ورک سرمه ای ، طوسی

مشخصات کلی

جنس فلامنت ویسکوز درجه ۱
وزن ۷۵۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
توضیحات دو جیب در دار دکمه ای در پایین, دو جیب در دار دکمه ای و یک جیب خودکاری در بالا

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

خرید لباس کار تبلیغاتی لی ، جین

جنس جین پلی استر پنبه
وزن ۱۲۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ و دکمه
رنگ آبی

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

خرید لباس کار تبلیغاتی مدل کلاسیک A

مشخصات کلی

جنس پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ و دکمه
ویژگی دارای دو جیب در دار با دکمه فلزی چهار پارچه در بالا, دارای کش در دو طرف کمر, دارای یک عدد جیب کتی در داخل, دو جیب فیلتابی در پایین
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی کلاسیک سرمه ای ، طوسی ، استخوانی

مشخصات کلی

  • جنس
پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت
  • وزن
۹۰۰ گرم
  • نحوه بسته شدن
زیپ
  • کاربرد
  • برند
کارجانه / سیف شو

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی کلاسیک سرمه ای ، زرد روشن

مشخصات کلی

جنس پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت، نیک باف و یا زرین پود با وزن ۳۰۰ گرم در هر مترمربع
وزن ۹۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
برند سیف شو

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی  سیلور طوسی ، آبی

جنس فلامنت ویسکوز اصفهان
وزن ۶۹۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی لیون طوسی ، طوسی روشن

جنس فلامنت ویسکوز اصفهان
وزن ۶۹۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
برند
ویژگی کاپشن به طور کلی این کاپشن دارای ۶ جیب می باشد به همراه یک جیب خودکاری, جیبهای پایین کاپشن به صورت ترکیبی از یک جیب فیلتابی و یک جیب در دار دکمه فلزی در هر طرف میباشد, دارای دو جیب در دار با دکمه فلزی در بالا

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی کلاسیک آیسان طوسی ، قرمز

جنس پارچه فلامنت ویسکوز
وزن ۶۵۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
برند آیسان

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی یکسره کانادایی

جنس فلامنت ویسکوز کجراه
وزن ۷۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
برند سیف شو / کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی مدیریتی کارجامه

جنس پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت
وزن ۹۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی مترو قرمز

جنس پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک برند آیدین بافت
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

قیمت لباس کار تبلیغاتی مترو سرمه ای / زرد

مشخصات کلی

جنس پارچه فلامنت ویسکوز درجه یک
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی مدل کول

جنس فلامنت ویسکوز
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ و دکمه
کاربرد
برند کارجامه / سیف شو

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی کلاسیک سرمه ای ، قرمز

جنس فلامنت ویسکوز
وزن ۱۰۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد
برند کار جامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی ایران خودرویی 

جنس فلامنت ویسکوز اصفهان
وزن ۵۵۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
کاربرد
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی کلاسیک طوسی

جنس پارچه فلامنت
وزن ۷۰۰ گرم
نحوه بسته شدن
کاربرد
برند کارجامه

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی اوریجینال آبی شالی

جنس فلامنت
وزن ۷۰۰ گرم
نحوه بسته شدن زیپ
برند اوریجینال

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی یکسره مشکی زرد طرح ولوو

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی 

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی 

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی 

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

خرید لباس کار تبلیغاتی

۱۵۰۰۰۰ تومن

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

لباس کار تبلیغاتی ارزان

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

لباس کار تبلیغاتی ارزان

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

لباس کار تبلیغاتی ارزان 

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو

لباس کار تبلیغاتی ارزان

مشخصات کلی

جنس
وزن
نحوه بسته شدن
کاربرد

مشاهده قیمت و خرید در سیف شو