لباس کار زمستانی، لباس کار زمستانه

لباس کار زمستانی، لباس کار زمستانه

کار در خارج از منزل در دمای سرد به چیزی بیش از یک کت و مانتو نیاز دارد. لباس کار زمستانی برای کارگران بسیاری از صنایع که در همه نوع آب‌وهوا زمان خود را خارج از منزل می‌گذرانند حیاتی است. دمای هوای سرد به خودی خود یک خطر ایمنی محسوب می‌شود و برای مصون ماندن از سرما و مراقبت از جان کارگر یا کارفرما نیازمند تجهیزاتی است که در پی آن راندمان کار بالا می‌رود و محیطی امن و ایمن را فراهم می‌کند.

لباس پوشیدن متناسب با آب‌وهوا بخش مهمی از زندگی کاری‌است زیرا شرایط نامطلوب می‌تواند بر روی کیفیت کار تاثیر بگذارد. لباس کار زمستانی طیف وسیعی از لباس‌ها را دربر می‌گیرد.

تیم تخصصی سیف شو

مطمئن شوید که برای شرایط زمستان به خوبی مجهز شده‌اید در ادامه با خواندن این مقاله و لباس ‌هایی که سیف شو برای گذران روزهای سرد برای شما مهیا کرده است به بهتر سپری کردن روزهای سرد دست پیدا خواهید کرد.

در طول ماه‌های گرم سال کار در فضای باز مزایای آشکاری دارد ولی زمانی که دما در ماه‌های سرد شروع به کاهش می‌کند، مبارزه با سرما می‌تواند به یک چالش تبدیل شود.

خوشبختانه هیچ کمبودی در لباس‌های کار تولید شده در تولیدی لباس کار سیف شو برای مبارزه با زمستان سخت وجود ندارد. اگرچه ماهیت بیش از حد اشباع بازار و تنوع زیاد محصولات یافتن محصول مورد نظر را کمی مشکل می‌کند ولی باید با استفاده از تجربه شخصی خودمان و اشراف کامل به محیط و کاری که قرار است در آن انجام دهیم و نکاتی که در ذیل به آن اشاره می‌کنیم به مقابله با سرما و ایمن شدن در برابر آن برویم.

برای ارتباط با مرکز فروش لباس کار در تهران و خرید کلیک نمایید

چرا باید در فصل سرما از لباس کار مناسب فصل و گرم استفاده نماییم؟

لباس کار با کیفیت باید یک عمل متعادل کننده ظریف را انجام دهد. باید به اندازه کافی ضخیم و گرم باشد تا از ورود هوای سرد جلوگیری کند ولی در عین حال آن قدر حجیم نباشد که به طور قابل توجهی دامنه حرکتی فرد را کاهش دهد یا باعث خستگی شود. پیشرفت در مواد اولیه و تکنیک‌های جدید تولید کنندگان را قادر می‌سازد لباس مناسب سرما تهیه کنند که تولیدی لباس کار سیف شو از این امر مستثنی نیست.

انواع لباس کار زمستانی

انواع لباس‌هایی که برای مقابله با سرما استفاده می‌شود عبارتند از کاپشن ، سویی‌شرت، بارونی، هودی، جوراب، کفش مناسب فصل، دستکش‌های مقاوم در برابر سرما، کلاه و سایر تجهیزات مقابله با سرما . که به چند مورد اشاره می‌کنیم:

کاپشن کارگری: به صورت کاپشن شلوار می‌باشد و در بازار هم به اسم اسپیلت معروف است، شامل دو مدل اسپیلت شلوار نمدی و اسپیلت شلوار خزدار می‌باشد، عمده تفاوت آن‌ها در استری استفاده شده در دوخت  آن‌ها می باشد.

کاپشن مهندسی: که در بازار به اسم کاپشن تک مهندسی معروف است. دارای دو نوع آستری لایکو و مخمل و رویه آن‌ها اکثرا از جنس پارچه کره‌ای یا کتان می‌باشد.

کاپشن شلوارها: مدل‌های کاپشن شلوار زمستانی برای مشاغلی مناسب هستند که الزاما باید در طی روز ساعاتی را در فضای آزاد مشغول به کار باشند، مانند: پیک‌های موتوری، نصاب کارگاه‌های درب و پنجره که در فضای آزاد هستند و بنابر شرایط کاری ممکن است در هنگام بارندگی هم مجبور به ادامه فعالیت کاری خود باشند، به همین دلیل جنس رویه کاپشن شلوارها از نوع شمعی ضد آب می‌باشد و آستری داخلی آن‌ها را از نوع خز تولید می‌کنند تا گرمای مناسبی داشته باشند و در بازار به اسم اسپیلیت شلوار معروف هستند.

معیار انتخاب یک لباس کار زمستانی مناسب

اندازه لباس‌های زمستانی بسیار مهم می‌باشد . همانطور که قبلا بیان شد مقابله با سرما نیاز به تجهیزات ایمن دارد و هیچ‌کس نباید هنگام تلاش برای ایمن ماندن در میدان کار، لباس‌های خیلی بزرگ و دست‌وپا گیر یا خیلی کوچک و آزار دهنده بپوشد. وجود انواع تجهیزات مقابله با سرما در تولیدی لباس کار سیف‌شو این امکان را به شما می‌دهد تا متناسب با شرایط آب‌وهوایی و کار مورد نظر لباس کار مناسب زمستانی خودرا انتخاب کنید. بنابراین هنگام خرید باید اقتضای شغل خود را نیز در نظر داشته باشید. طراحان دوخت و کارشناسان فروش  تولیدی لباس کار سیف‌شو آماده مشاوره، برای یک خرید ایمن برای شما کارگران و کارفرمایان گرامی می‌باشد.

به‌طور کلی لباس کار زمان زیادی پوشیده می‌شود، به همین دلیل باید کیفیت دوخت و پارچه بالا و دوام زیادی داشته باشد.

بهتر از لباس زمستانی گردن و یقه را نیز بپوشاند تا سرما نفوذ نکند.

مکن است هر شغل به ویژگی‌های خاصی برای لباس کار نیاز داشته باشد. بنابراین هنگام خرید باید علاوه بر موارد بالا، اقتضای شغل خود را نیز در نظر داشته باشید.

گروه تولیدی لباس کار سیف‌شو تولید کننده انواع مختلف لباس کار زمستانی و تابستانی برای کسب و کارهای مختلف می‌باشد. این مجموعه به خوبی از نیازهای هر کاری آگاه است و می‌تواند لباس‌هایی مناسب برای آن‌ها تولید کند.

برای خرید عمده لباس کار بر روی لینک خرید لباس کار عمده کلیک نمایید.