روپوش سرآشپزی سیف شو مدل قرمز کلاسیک 4
روپوش سرآشپزی

سرآشپز رستوران شناسنامۀ یک رستوران است. سرآشپز میتواند سبب پیشرفت یک رستوران شده و با دستپخت و اجرای سیاست کاری درست موجب جلب مشتری برای رستوران شود. امروزه در بسیاری از رستورانها، سرآشپزها با ظاهری خاص و شیک سر میز مشتریان حاضر شده و به صورت نمادین از آنها پذیرایی میکنند و همچنین نظراتشان را در مورد غذا جویا میشوند. تماس مستقیم سرآشپزها با مشتریان سبب شده تا توجه ویژه ای به ظاهر آنها معطوف شود. یک روپوش سرآشپزی شیک میتواند سبب جلب توجه مشتریان و افزایش اعتمادآنها به رستوران شود.

روپوش سرآشپزی شیک – روپوش سرآشپزی با کیفیت :

یک روپوش سر آشپزی ایده آل علاوه بر اینکه از نظر ظاهری شکیل است باید به گونه ای طراحی شده باشد که سر آشپز با آن احساس راحتی کند. در بین انواع روپوش سر آشپزی تولید شده در ایران به جرأت میتوان گفت تنها مدلهای روپوش سر آشپزی کارجامه است که علاوه بر ظاهر شیک، تنخور جذب و البته راحت دارد. روپوش سرآشپزی FIRST کارجامه نمونۀ بارز یک روپوش سرآشپزی شیک و راحت است. جهت مشاهدۀ این مدل از لباس رستورانی و انواع مدل لباس کار میتوانید به آدرس سیف شو مراجعه کنید.

خرید لباس کارخرید روپوش رستورانیفروشگاه سیف شو :

در سیف شو انواع لباس کار و لباس رستورانی شامل روپوش آشپزی، روپوش سر آشپزی، لباس سالن کار و سایر لباسهای مورد استفاده در رستوران با درج مشخصات کامل به حضورتان ارائه شده است. در صورت داشتن سوأل و یا نیاز به مشاوره در زمینۀ خرید انواع لباس رستورانی کارشناسان سیف شو با افتخار آمادۀ پاسخگویی به شما مشتریان گرامی میباشند.