لباس کار قیمت خرید ۴۰ مدل لباس کار [زیبا و شیک] سال ۱۴۰۰+ تخفیف ویژه

لباس کار قیمت خرید ۴۰ مدل لباس کار [زیبا و شیک] سال ۱۴۰۰+ تخفیف ویژه

لباس کار را میتوان ضروریترین البسه برای برخی مشاغل دانست ، لباس کار باید دارای شاخصهایی باشد که ایمنی فرد را تضمین کرده و بدن فرد را به طور مناسبی پوشش دهد که این پوشش منجر به ایمنی کارگران میگردد لباس های کار گاهی به صورت یکدست از سر تا پا ی بدن را پوشش میدهد و گاهی به صورت یک تکه و یا دو تکه است ، البته به تناسب کار مورد نیاز لباس کار هم می تواند چند تکه باشد . و به صورت یک‌ دست از بالا تا پایین بدن را پوشش می‌دهد به فراخور نیاز کارگران جنس این لباسها مختلف بوده و به تبع گستردگی در الیاف آن ، شکل لباس ها نیز متغییر میباشد ،؛ در بسیاری از موارد این لباس ها به صورت دو تکه به صورت بلوز و شلوار تهیه میگردد تا راحتی کارگر را تامین کند .

لباس کار
لباس کار

الیاف مخصوص استفاده شده در لباس کار

الیاف لباسهای کار اکثرا طبعی بوده و درصدی از آنها را از الیاف مصنوعی تولید میکنند  . البته به فراخور نیاز مشتری کاهی الیاف حتما باید شیمیایی باشد و گاهی صرفا الیاف طبیعی مانند ابریشم و پشم در تهیه آنها به کار میرود .
استفاده از الیاف غیر طبیعی گاهی اجتناب ناپذیر است آن هم دلایل مختلفی دارد ، فرض کنید لباسی اکه از الیاف طبیعی تولید شده باشد چقدر میتواند در مقابل گرما و نور یا آتش مقاومت کند ؟د پس دلیل استفاده از الیاف غیر طبیعی هم در اینجا واضح و مبرهن مینماید. البته لباسهای کار به فراخور موارد استفاده عایق های مختلفی میشوند ، مثلا در مناطق سرد ، این لباس وظیفه ی محافظت از بدن در مقابل رطوبت و سرما را دارد .

تماس با مشاوران ما

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲

در لباسهایی که برای محیط های سرد تولید میشوند از پلی استرهای مقاوم با تلفیقی از الیاق ضد آب و طبیعی استفاده شده و در لباسهایی که مخصوص آتش نشانی و محیط های گرم هستند از الیافی از جنس آلو مینیوم استفاده میگردد که می توانند اشعه های مادون قرمز را تا میزان بسیار بالایی حدود ۸۰-۹۰ درصد منعکس کنند و این یعنی محافظت بسیار بالای بدن  در مقابل آلاینده های محیطی از هر جنسی .

گاهی لباس های کار نیازمند دارا بودن پیشبند حفاظتی هستند ، این پیشبند ها به فراخور نیاز کارگر متغییر هستند مقلا برای حفاظت در برابر رطوبت پیشبندهای نایلونی و پلاستیکی مورد استفاده قرار میگیرند و پیشبندهای سربی برای محافظت در برابر رادیو اکتیو هستند ، پیش بندهای ساخته شده با پلی وینیل کلراید در برابر مواد شیمیایی و پیشبندهایی از جنس چرم برای کارهایی از نظیر جوشکاری مناسبترین گزینه های لباس های کار میباشند .

اگر به خرید لباس کار مبادرت می کنید دانستن نکات زیر حیاتی است 

  • اگر با ابزار متحرک کار میکنید استفاده از پیش بند مجاز و قانونی نیست .
  • هنکام خرید لباس کار مدلی را انتخاب کنید که جیبدار باشد ، این مورد میتواند برای نگهداری و جابجایی ابزار و تجهیزات کوچک و قطعات بسیار کاربردی است .
  • اگر با ماشین آلاتی کار میکنید که نیاز به پیش بند دارید ، بهترین گزینه استفاده از پیش بندهای دو تکه با بندهای ظریف است ، چرا که اگر به هر دلیل پیش بند به تجهیزات گیر کرد به راحتی از بند پاره شده و موجب اسیب دیده گی های بیشتر نشود یا فرد را درون دستگاه نکشد ، دو تکه بودن پیش بند به صورتی است که یک تکه برای بالا تنه استفاده میشود و تکه ی دیگر بر روی شلوار می افتد .
  • استفاده از پیشبندهای محافظتی برای پوشش دادن تمام سینه برای مواردی که کارگر با آتش کار میکند حیاتی و واجب است .
  • استفاده از پیش بندهای محافظتی لاستیکی برای مواردی که کارگر با محیط های اسیدی کار میکند الزامی است ، همچنین پوشانیدن تمام سینه و روی کتفها هم الزامی است .
  • با توجه به تمام مواردی که ذکر شد ، مشاوران فروشگاه اینترنتی لباس کار سیف شو در خدمت شما هستند تا با تخصصی ترین مشاوره ها بهترین گزینه برای کار شما را خدمتتان تقدیم کنند .

از چه لباس کار هایی نباید استفاده کرد 

همانطور که میدانید لباس کار تاثیر بسزایی بر روی بدن کارگر دارد ، امروزه در برخی از کشورها استفاده از بنزیدین در الیاف تولیدی برای لباسهای کار ممنوع شده است ، این ماده متاسفانه در لباسکارهای وارداتی استفاده میشود و یکی از دلایل بیماری سرطان است .

پرهیز از پوشیدن لباسهایی که ترکیبی از کتان و آهن دارند ، این دو ماده در مجاورت برخی مواد شیمیایی ، بخاراتی از خود تولید میکنند که حساسیت زا هستند و در موارد شدید باعث کهیر زدن پوست برخی از نواحی بدن میشوند .

پرهیز از پوشیدن لباسهای از جنس نایلون برای مواردی مانند کار در کارگاههایی که در محیط بیرونی هستند مانند کار در ساختمانهای مختلف .

در لیست زیر ، لیستی از بهترین لباسهای موجود در بازار را تهیه دیده ایم که بتوانید به راحتی بهترین انتخاب خود را داشته باشید .
همچنین کارشناسان و مشاوران ما میتوانند در مورد خرید لباس کار به شما مشاوره بدهند . تلفنهای تماس ما برای مشاوره کارشناسان :
۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹
۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲

 

نحوه ی انتخاب بهترین لباس کار

آیا به این نکته توجه کرده اید که وقتی به یک مهمانی مهم دعوت هستید بهترین لباس های خود را بر تن میکنید و وقتی خود را جلوی آینه میبینید احساسی پر از شور و شعف پیدا میکنید و این لباس مناسب چقدر بر روی میزان اعتماد به نفس و ارزش گذاری به خودتان اثر دارد ؟ بله درست است ، لباس مناسب اولین حسی که به شما میدهد بالا بردن اعتماد به نفس و ارزشمندی شماست، لباس کار هم همینطور است ، پوشیدن یک لباس مناسب می تواند در محیط کار از شما یک فرد جدید بسازد .

نکات مهم انتخاب لباس کار

لباس کار

 سایز لباس کار

همه می دانند که سایز لباس کار مهمترین فاکتور در انتخاب یک لباس کار خوب است ، آیا شما تا بحال شده لباسی را بخرید بدون آنکه آن را بر پرو کرده باشید ؟ تقریبا چنین چیزی اتفاق نمی افتد ، لباس کار هم از این قانون مستثنی نیست ، وقتی لباسی تمام ویژگی هایی که شما میخواهید را دارا باشد ، اولین اقدام تن زدن آن است تا با معیارهای اندازه ی بدنی خود آن را بسنجیم ، اگر لباس کار اندازه ی ما نباشد به اصطلاح در تنمان زار میزند ، این لباس کار نه تنها باعث زیبایی و جذابیت برای ما نمیشود بلکه باعث میشود چولمان هم هدر رود ، پس اولین نکته در انتخاب لباس کار ، اندازه ی آن است .

طرح لباس کار

اگر شما فرد چاقی هستید بهتر است در هنگام انتخاب لباس کار ، لباسی انتخاب کنید که دارای خطوط عمدی باشد یا حتی الامکان دو رنگ به صورت عمدی باشد ، با این لباس کار شما بلند قد تر و بدنتان کشیده تر به نظر میرسد .

حال اگر فرد لاغر اندامی هستید در انتخاب لباس کار بهتر است از طرحهایی انتخاب کنید که دارای خطوط افقی هستند ، خطوط افتی ما را عریض تر و چاقتر نشان خواهند داد . البته شایان ذکر است در طرحهای لباس کار ، بدلیل خاص بودن جنس الیاف  طرح بندی ها محدود هستند و تنوع طرح  محدود تر از لباس های معمولی است .

پوشاندن بدن توسط لباس کار

اگر میخواهید جزئیات بدنتان مخفی باشد ، در انتخاب لباس کار ، بهتر است لباس کاری انتخاب کنید که ، گشاد هستند ، این نوع لباس کار بدن شما را پوشش خواهد داد ، البته لباس کار تنگ نیز میتواند جزئیات بدن را نمایان سازد .

نوع دوخت لباس کار

تی شرت جودون مشکی

اگر کار شما به نحوی است که با مواد آلاینده و خطرناک و محیط خطر زا در ارتباط نیستید ، نحوه ی دوخت لباس کار برایتان می تواند یکی از آیتم های انتخاب لباس کار مناسب باشد ، اگر میخواهید متاسب با سلیقه ی خود لباس کار انتخاب کنید ، باید به دوخت آن توجه داشته باشید . برای نمونه چند مثال ذکر میشود .
کاپشن های بادی ، و پانچو ها قسمت بالا تنه ی شما را حجیم تر نشان میدهند و به نحوی شما چاقتر به نظر خواهید رسید .

لباس کار های آستین کوتاه ، وزن شما را کمتر نشان خواهند داد
لباس کار دارای یقه ی بلند میتوانند یقه ی شما را کوتاهتر نشان داده و شما را ریز جسته تر نشان دهند .
لباس کار و شلوار کار گشاد پاهای شما را پهن نشان خواهد داد
پارچه های طریف هم شما را لاغر تر نشان میدهند .
البته این مورد هم در نوع انتخاب لباس کار از درجه ی اهمیت کمتری برخوردار است ، چرا که لباس کار در درجه ی اول ضامن امنیت و مسئول حفاظت از بدن در برابر خطرات است .

لباس کار مناسب من چطور باید باشد

لباس کار لیون طوسی

لباس کاری انتخاب کنید که متناسب با کار شما بوده و جنس خوب و کیفیت بالایی داشته باشد ، قیمت در نوع انتخاب لباس کار نباید دخیل باشد ، اهمال کاری در انتخاب لباس کار میتواند لطمات جبران ناپذیری به کارگر بزند .

لباس هایی که از جنس پنبه هستند اغلب با دوام تر بوده و به دلیل جابجایی هوا در فصل تابستان مناسب تر هستند ، البته بزرگترین عیب لباس کار پنبه تغییر شکل و شل شدن آن هاست که مناسب هر کاری نیست ، این لباسها در اثر شستشوی زیاد رنگ خود را نیز از دست میدهند .

لباس کار های از جنس کتان سبک هستند و مناسب کارهای سبک و غیر خطرناک می باشند .
تنها عیب لباس های کتان چروکیدگی آنهاست و اگر میخواهید ظاهری مرتب داشته باشید اتو کشیدن لباسهای کتان یا آویزان کردن آنها راهکار مناسبی است .
لباس کار های از جنس پلی استر بسیار بادوام بوده و به راحتی تغییر شکل نخواهند داد ، عیب این نوع الیاف هم مصنوعی بودن آنهاست ، و در برخی افراد باعث خارش پوست شده و به دلیل نداشتن منافذ جهت جابجایی هوا باعث تعریق میشوند .

همچنین لباس کار های معمولی از الیافی مانند ابریشم ، پشم ، نایلون  ، ریون و غیره تولید میشوند که هر کدام دارای معایب و محاسن خاص خود می باشند ، کارشناسان خبره ی سیف شو در این باره آماده ی پاسخگویی به سوالات شما و ارایه ی مشاوره برای انتخاب مناسبترین لباس برای شما هستند . تلفن های تماس ما ….

لباس کار سازمانی و رنگ مناسب

اگر سازمان و شرکتی دارید ، بهتر است یک رنگ سازمانی و پوشش متحدالشکل برای سازمان خود انتخاب کنید ، بیشتر سازمانها لوگوی خود را نیز بر روی لباس کار چاپ میکنند که این خدمت را با قیمتی بسیار مناسب می توانید از ما درخواست داشته باشید ، انتخاب رنگ مناسب لباس کار می تواند باعث جذابیت ، زیبایی و نشان از دیسیپلین کاری شماست .

 لباس کار چند تکه

اگر برای کار خاصی لباس کار چند تکه نیاز دارید باید به هماهنگی لباس کار با سایر لباس ها نیز توجه داشته باشید ، هماهنگی شامل هماهنگ بودن اندازه ی لباس کار با لباس های دیگر است ، نحوه ی پوشش بدن ، و انتخاب رنگ آنهاست .

ست کردن لباس کار

برای انتخاب رنگ لباس کار کافی است رنگ سازمانی خود را به عنوان رنگ پایه انتخاب کرده و بقیه ی لباس کار ها را با ان ست و ترکیب کنید ، مثلا لباس کار سرمه ای را می توانید با شلوار های سرمه ای سیاه و سبر پر رنگ ست کنید . ما در فروشگاه خود لباس کار های ست شده ی فراوانی داریم که با انتخاب کارشناسان در سازمان های مختلف مورد اقبال عمومی قرار گرفته اند .

در صورت نیاز به خرید لباس کار تبلیغاتی می توانید بر روی خدمات فوق العاده فروشگاه اینترنتی لباس کار سیف شو حساب کنید . لباس کار تبلیغاتی و خرید لباس کار زمستانه تخصص ماست .
ما در فروشگاه اینترنتی لباس کار سیف شو بهترین ها را برای شما جمع آوری کرده ایم تا با خیالی راحت به خرید و تهیه اقلام مورد نیاز خود اقدام کنید .

در انتخاب انواع لباس کار تبلیغاتی نیز بایدتوجه داشته باشید که جنس و کیفیت آن بسیار مهم است شاید به نظرتان بیاید که لباس کار تبلیغاتی که رایگان پخش خواهید کرد باید از جنس معمولی و غیر مرغوب باشد ، ولی این یک اشتباه بزرگ است . لباس کار تبلیغاتی را باید از بهترین جنس و با الیاف مناسب و با خرج کار کم تهیه نمایید . همچنین نداشتن جیب های اضافی نیز می تواند خرج کار را کم کند و مورد بعدی اینکه باید آرم و لوگوی شما به بهترین شکل ممکن بر روی لباس کار چاپ و گلدوزی گردد و در مدت زمان مورد استفاده خراب نگردد .

ما به عنوان تامین کننده لباس کار ، جایگاه شما را درک کرده و همیشه بهترین کیفیت را با قیمتی باور نکردنی به شما ارائه میدهیم . هم اکنون با ما تماس بگیرید

 

 

در صورت خرید عمده ، ما پیشنهادهای شگفت انگیزی برای شما داریم

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲