لباس کار مهندسی شیک
لباس کارمهندسی شیک

لباس کارمهندسی شیک

فروشگاه سیف شو بهترین لباس کار و لباس کار مهندسی شیک لباس کار خارجی اصل لباس کار کاترپیلار لباس کار سبلان لباس کار دوبنده لباس کار دیکیز لباس کار جین را عرضه میکند .
برای دیدن نمونه لباس کار مهندسی شیک اینجا کلیک کنید .  تنوع در رنگ و طرح و کیفیت های مختلف این لباس کار مهندسی شیک را برازنده هر مهندسی میکند که به لباس خود اهمیت میدهد . این لباس کار را فقط میتوانید از ما با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت تهیه نمایید

لباس کار های مهندسی شیک از بهترین مواد و پرچه های موجود در بازار تهیه شده و از برترین برندهای موجود در بازار است .
این لباس کار ها در انواع و اقسام مختلف تولید میگردند و بنا به درخواست سلیقه ی مشتریان از تنوع رنگ و مدل های مختلفی برخوردارند .
لباس کار مهندسی شبک

تماس با مشاوران ما

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲

لباس کار مهندسی شیک
لباس کار مهندسی شیک

محصول جدید کارجامه برای استفاده در فصول گرم لباس کار کارجامه مدل ریلکس ۱ میباشد. لباس کار رکابی کارجامه مدل ریلکس ۱ مانند سایر محصولات این برند از پارچه درجه یک برند آیدین بافت و یا نیک باف با درصد بالای ویسکوز تولید شده است. در قسمت سرشانه جهت راحتی کار، کاملاََ از کش پهن استفاده شده است. همچنین جهت راحتی و فیت بودن کار در تن در یک طرف کمر از دکمه و در طرف دیگر از کش استفاده شده است. همانطور که در عکس مشاهده میکنید تنخور بسیار شیک و راحتی دارد. امکان دوخت سفارشی این محصول در رنگهای مختلف که با تیشرت های جودون مرغوب بر اساس رنگ ست میشود همراه با خدمات چاپ و گلدوزی برای شما فراهم است.
لباس کار حرفه ای

در صورت خرید عمده ، ما پیشنهادهای شگفت انگیزی برای شما داریم

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲