کدام لباس کار مناسب وبا کیفیت است

لباس کار مدل کلاسیک بی Classic B سورمه ای -قرمز

شاید برای شما سوال پیش آمده است که چه لباس کارهای مناسب وبا کیفیت هستند این بلاگ مقدمه برای توضیح کیفیت لباس کار و مناسب برای شغل های مختلف برای شما مخاطب محترم مختصر بیان میشود .ودر چند بلاگ به طور کامل توضیح داده میشود .

الزام قانونی برای استفاده از لباس کار و لوازم ایمنی مدت زمان کوتاهی هست که در کشور ما اجرایی شده است .اما همیشه فقدان قانونی به جهت تضمین کیفیت لباس و لوازم ایمنی مورد استفاده برای قشر زحمت کش کارگر محسوس بوده است .در زمینه لباس کار، با توجه به نوع کاری که کارگر انجام میدهد و خطراتی که با آن مواجه است باید نوع لباسکار به صورت تخصصی انتخاب شود .

* انواع لباس کار*

انواع لباس کار جوشکاری ، ضد اسید جهت فعالیت با انواع اسیدها، لباسکارهای یکبار مصرف جهت نقاشی و مصارف پزشکی و آزمایشگاهی ، لباس کارنسوزجهت فعالیت جلوی کوره ها، لباسهای اداری ، آشپزی و لباسهای که مصارف عمومی دارند ، در کارگاه های مختلف مورد استفاده قرارمی گیرند.

چه لباس کارهایی مناسب وبا کیفیت هستند
لباس کار مدل مترو Metro سورمه ای-زرد

* گروه تولیدی لباس کار، لباس آشپزی ، لباس رستورانی کارجامه *

گروه تولیدی کارجامه در زمینه لباس های عمومی همه کاره در مدل های مهندسی ، کارگری و لباس کارهای تخصصی مانند لباسکارهای جوشکاری ، آشپزی ، رستوران ، اداری فعالیت می کند و تولید لباسهای با کیفیت با هدف حفظ کرامت انسانی و شان کارگران زحمت کش و محترم و همچنین معرفی کالای ایرانی به عنوان یک کالای با کیفیت در بازارهای بین المللی را سال هاست که آغاز کرده است .

*به امید روزی که استفاده از لباسکار و لوازم ایمنی با کیفیت به عنوان قانونی در همه محیط های کار در کشور عزیزمان لازم الاجرا شود*

درتوضیحات بعدی موارد مورد توجه کارجامه در خصوص تولید انواع لباس کار با کیفیت ازقبیل نوع جنس ، پارچه مصرفی ، نوع دوخت ، الگو برش و همچنین خرجکار مصرفی را بررسی خوهیم کرد

لباس-کار-کارجامه-مدل-ریلکس-۱
لباس-کار-کارجامه-مدل-ریلکس-۱

* فروشگاه ایمنی زمانی فرد وفروشگاه اینترنتی سیف شو*

* محصولات و تجهیزات ایمنی با کیفیت را از فروشگاه ایمنی زمانی فرد واقع در تهران میدان حسن آباد و همچنین در فروشگاه اینترنتی سیف شو می توان تهیه کنید . فروشگاه ایمنی زمانی فرد با بیش از دو دهه تجربه در زمینه لباس کار و تجهیزات ایمنی در حال فعالیت است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button

منو اصلی

سوالی دارید؟ از طریق واتساپ به شما پاسخ خواهیم داد