تولیدی لباس کار
تولیدی لباس کار

تولیدی لباس کار

اگر به دنبال پیدا کردن یک تولید کننده لباس کار در تهران هستید و در صدد خرید لباس کار از تولید کننده هستید ، اینجا می تواند انتهای جستجوهای شما باشد ؛ سیف شو ، به عنوان یکی از پر سابقه ترین تولید کننده های لباس کار در تهران با سابقه بالغ بر سی سال ، افتخار همکاری با مجموعه های بزرگ را داشته ایم ، مشاوران ارشد سیف شو که تجربه ی سالها مشاوره ، تولید و ارائه خدمات به شرکتهای بزرگ و کارخانجات را در رزومه خود دارد ، به عنوان واحد نمونه تولیدی لباس کار در تهران ، خدمات فوق العاده ای ارائه میدهد ، یک تماس با مشاوران ارشد سیف شو می تواند راهگشای خرید عمده لباس کار برای شما باشد .

تولیدی لباس کار
تولیدی لباس کار

سود در خرید است ؛ این جمله معروف از قدیم الایام بین تجار و بازرگانان می باشد ، به عبارتی این جمله شما را دعوت به خرید به صرفه میکند ، در بازار کشور ما ،که متاسفانه واسطه گری و دلال ها آفت جان آن شده اند ؛ خرید به صرفه امکان پذیر نمی باشد ، مگر با میسر شدن یک عمل و آن هم حذف واسطه هاست ،

تماس با مشاوران ما

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲

همچنین می توانید مقاله “تامین کننده لباس کار” را نیز مطالعه فرمایید ، در این مقاله به شرایط یک تامین کننده حرفه ای لباس کار پرداخته شده است . 

حذف واسطه ها نتیجه میدهد ؛ به خرید مستقیم از تولیدی لباس کار و این منتج می شود به خرید به صرفه و کاهش هزینه ها ، متاسفانه از سری مشکلات دیگر موجود در بازار ، این است که بسیاری از فروشندگان لباس کار خود را به عنوان دارنده تولیدی لباس کار معرفی میکنند به همین علت بسیاری از کارخانجات قبل از خرید لباس کار اقدام به بازرسی از کارگاه تولیدی لباس کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که با یک تولید کننده لباس کار مواجه اند . در فرایند بازدید از کارگاه تولید لباس کار ، باید دقت داشته باشید که تمام امکانات و لوازم جهت تولید لباس کار در این کارگاه تولیدی فراهم باشد ، این امکانات شامل همه تجهیزات لازم جهت طراحی ، برش ، دوخت و عملیات تکمیل لباس کار که شامل اتو و بسته بندی می باشد ، است.

مجموعه و یا فردی که مدعی این است که یک تولید کننده لباس کار به صورت تمام عیار است باید بتواند در صورت درخواست مدل ارائه شده توسط مشتری را طراحی کرده و تولید نماید ، و قبل از تولید انبوه اقدام به نمونه دوزی لباس کار نماید ، تا بتواند این اطمینان را به مشتری بدهد که توانایی این کار را داشته و می تواند تولید لباس کار سفارشی را دقیقا بر اساس خواست او انجام دهد ، البته در بررسی و بازدید از کارگاه تولیدی لباس کار باید این نکته را در نظر داشته باشید که تجهیزات تولیدی لباس کار ارزان با تجهیزات تولیدی لباس کار مهندسی تفاوتهایی دارند ،

تولیدی لباس کار ارزان

تولید کننده لباس کار در تهران
تولید کننده لباس کار در تهران

تولیدی لباس کار ارزان ممکن است از چرخهای خیاطی ساده تر و امکاناتی که کمتر به روز شده اند استفاده کند ، اما تولیدی لباس کار مهندسی برای اینکه بتواند همگام با مدلهای روز پیش برود و در جهت افزایش کیفیت دوخت قدم بردارد باید از تجهیزات به روز تری استفاده کند ، یکی از تجهیزات کارگاهی که در تولیدی لباس کار مهندسی حتما باید وجود داشته باشد ، چرخ الیک زن است ، الیک ؛ نوعی از بستهای دوختی است که در نقاطی از لباس کار که تحت فشار است توسط چرخ الیک زن اجرا میشود و سبب بالارفتن دوخت می گردد که البته در تولید لباس کار ارزان به دلیل هزینه بر بودن مورد استفاده قرار نمیگیرد ، در حقیقت تولید کننده لباس کار ارزان و یا تولید کننده لباس کار مهندسی هر کدام بر اساس نیاز خود اقدام به تجهیز کارگاه تولیدی لباس کار می نمایند .

تولیدی لباس کار لی

تولیدی لباس کار
تولیدی لباس کار

همچنین در یک کارگاه تولیدی لباس کار لی ؛ نوع چرخهای خیاطی متفاوت است ، تولید کننده لباس کار جین از چرخهای خیاطی مخصوص استفاده می کند که با توجه به ضخامت پارچه جین توانایی تولید لباس کار جین را داشته باشد ، البته تولیدی لباس کار جین ، یا کارگاه تولید لباس کار جین به تجهیزاتی جهت سنگ شور پارچه جین نیاز دارد که معمولا امکان فراهم آوردن آن در همان کارگاه تولیدی لباس کار میسر نیست و معمولا در جای دیگری انجام میگردد ، این مورد را نمی توان با عنوان ضعف تولیدی لباس کار جین مطرح نمود .

تولید کننده لباس کار در تهران

شما می توانید خرید لباس کار را به صورت حضوری و یا غیر حضوری و اینترنتی انجام دهید ، در صورت تمایل به خرید لباس کار به صورت حضوری می توانید به بورس تولید کننده های لباس کار در تهران ، واقع در میدان حسن آباد مراجعه فرمایید ،

البته همانطور که در ابتدای مطلب مطرح شد این بورس لباس کار نیز در حقیقت بورس فروشندگان لباس کار تهران می باشد اما برخی از آنها به عنوان فروشگاههای تولیدی لباس کار مشغول به فعالیت می باشند و مانند فروشگاه اینترنتی سیف شو و یا فروشگاه ایمنی زمانی فرد تولید کننده لباس کار هایی هستند که برای فروش در فروشگاه لباس کار خود عرضه میکنند .

اما برخی دیگر از فروشگاههای لباس کار تهران صرفا فروشنده لباس کار هستند و محصولات تولید شده در سایر کارگاههای تولیدی تهران را می فروشند . استفاده از اصطلاح بزرگترین تولیدی لباس کار تهران که در بسیاری از سایتها و آگهی ها رایج شده است ؛ اما برای اینکه بتوانید این عنوان بزرگ را به یک تولیدی لباس کار بدهیم ، بسیاری از آیتم های مخصوص تولید لباس کار باید مورد توجه و بررسی قرار بگیرد ، برای اینکه یک کارگاه تولیدی عنوان بزرگترین کارگاه تولیدی لباس کار را به خود نسبت دهد باید در همه مراحل تولید دارای مجرب ترین و حرفه ای ترین نیرو ها باشد ، که با بروز ترین تجهیزات خیاطی و تولید لباس کار مشغول به کار هستند ، این مراحل شامل طراحی لباس کار ، برش لباس کار دوخت و تکمیل این محصول می باشد .

 

تعداد بسیار زیادی از واحدهای صنفی و فروشگاه های لوازم ایمنی و لباس کار مدعی این هستند که بعنوان تولیدی لباس کار، تولید صفر تا صد انواع لباس فرم و لباس کار را به عهده دارند. تشخیص اینکه یک واحد صنفی، محصول شده در کارگاه تولیدی خود را ارائه می دهد و یا اینکه صرفاََ فروشندۀ آن است کار دشواری نیست، در ادامه دربارۀ این موضوع بحث خواهیم کرد.

فرایند خرید لباس کار معمولاََ به ۳ شکل زیر انجام میشود :

  •  سفارش و دوخت لباس کار طبق مدلهای موجود در بازار امّا با ایجاد تغییراتی در رنگ و یا مدل
  • سفارش دوخت لباس کار طبق مدل درخواستی مشتری در مدلهایی غیر از مدلهای لباس کارهای موجود در بازار

روش سوم یعنی سفارش دوخت لباس کار بر اساس مدل درخواستی، تنها توسط تولیدکنندۀ لباس کار امکانپذیر است. هنگامی که در حال سفارش لباس به یک فروشندۀ لوازم ایمنی و لباس کار هستید اگر هنگام ایجاد تغییرات در مدل درخواستی، فروشنده بدون پرسش از شخص سوم و با تسلط کامل توان پاسخگویی به شما و اجرای مدل درخواسیتان را دارد، یعنی شما با یک تولیدکننده روبرو هستید و این فروشگاه دارای تولیدی لباس است.

تولیدی لباس کار برند کارجامه – فروشگاه سیف شو ( ایمنی زمانی فرد ) 

فروشگاه سیف شو با پشتوانۀ فروشگاه ایمنی زمانی فرد که خود یکی از تولید کنندگان لباس کار است  و محصولاتش را با برند کارجامه ارائه میدهد. تولید لباس های کار سفارشی بر اساس مدل درخواستی مشتری و حتی طراحی آن بر اساس نوع کار و رنگ پرسنلی مورد استفاده در کارخانجات تخصص ماست. با افتخار آمادۀ ارائۀ مشاوره به شما مشتریان گرامی در زمینۀ  سفارش دوزی لباس کار هستیم.

در صورت خرید عمده ، ما پیشنهادهای شگفت انگیزی برای شما داریم

۰۲۱۶۶۴۰۹۵۱۹       ۰۲۱۶۶۴۶۳۱۵۲